Napsali o Nás

Neděle, 30 prosince 2018 / Published in Média
Podívejte se, jak se vyráběly vánoční ozdoby v Podkrkonoší, rok 1941.
Úterý, 04 prosince 2018 / Published in Média
Zlaté české ručičky aneb od skleněné tyčinky po nádhernou vánoční ozdobu I vánoční ozdoby na stromeček podléhají módní poptávce a trendům. Jejich výroba ale už sto let zůstává věrná tradičním postupům. To zjistila při návštěvě královédvorské výrobny Ozdoba redaktorka Eva Boudová.
Středa, 18 července 2018 / Published in Média
Česká Televize s pořadem Toulavá kamera – Za rodinným stříbrem navštívila naši výrobnu vánočních ozdob. Podívejte se, jak si moderátoři pořadu poradili s řemeslem foukáním a malováním skleněných vánočních ozdob. odkaz na video je zde
Pondělí, 06 listopadu 2017 / Published in Média
U příležitosti oslav Dne vzniku samostatného československého státu, jsme byli pozváni na Pražský hrad. Pozvání chápeme jako poděkování za naší dosavadní práci. Přivítal nás prezident Miloš Zeman s manželkou Ivanou, v doprovodu Václava Klause a manželkou Livií. Překrásné sály hradu byly zaplněny nejen rautovými stoly s občerstvením, ale i nádhernými dekoracemi. Nechyběl ani hudební orchestr.
Sobota, 18 března 2017 / Published in Média
První dáma Ivana Zemanová navštívila naši výrobnu a prohlédla si pracovní postupy ručně foukaných a malovaných skleněných ozdob.
Pátek, 18 prosince 2015 / Published in Média
Romana Juklová, obchodní ředitelka firmy OZDOBA.CZ Dvůr Králové nad Labem, Adolf Vondrka jednatel firmy Rybniční hospodářství Lázně Bohdaneč. Velmi milí hosté, bez kterých by vánoční ladění nebylo Vánočním laděním.
TOP