Naše příspěvky

Středa, 18 Červenec 2018 / Published in Média
Česká Televize s pořadem Toulavá kamera – Za rodinným stříbrem navštívila naši výrobnu vánočních ozdob. Podívejte se, jak si moderátoři pořadu poradili s řemeslem foukáním a malováním skleněných vánočních ozdob. odkaz na video je zde
Pondělí, 06 Listopad 2017 / Published in Média
U příležitosti oslav Dne vzniku samostatného československého státu, jsme byli pozváni na Pražský hrad. Pozvání chápeme jako poděkování za naší dosavadní práci. Přivítal nás prezident Miloš Zeman s manželkou Ivanou, v doprovodu Václava Klause a manželkou Livií. Překrásné sály hradu byly zaplněny nejen rautovými stoly s občerstvením, ale i nádhernými dekoracemi. Nechyběl ani hudební orchestr.
Sobota, 18 Březen 2017 / Published in Média
První dáma Ivana Zemanová navštívila naši výrobnu a prohlédla si pracovní postupy ručně foukaných a malovaných skleněných ozdob.
Úterý, 29 Listopad 2016 / Published in Média
I v Kladně můžete zakoupit naše ručně malované vánoční ozdoby. Přijďte se podívat na nové trendy pro tento vánoční čas.
Pátek, 18 Prosinec 2015 / Published in Média
Romana Juklová, obchodní ředitelka firmy OZDOBA.CZ Dvůr Králové nad Labem, Adolf Vondrka jednatel firmy Rybniční hospodářství Lázně Bohdaneč. Velmi milí hosté, bez kterých by vánoční ladění nebylo Vánočním laděním.
Středa, 09 Prosinec 2015 / Published in Média
Muzikálový zpěvák Bořek Slezáček určitě najde pochopení u řady otců. Vymyslet zábavný program pro děti nebývá pro muže totiž vůbec jednoduché. Slezáček vzal své ratolesti v předvánočním čase malovat ozdoby.
TOP